Strefa Kobiety Dojrzałej

Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa

Z przykrością informujemy,iż wszelkie zajęcia zostały odwołane. Ze względu na epidemię oraz sytuację ekonomiczną zawieszamy działalność od dnia 1 listopada 2020.

To kompleksowa oferta dla aktywnych pań w wieku 50 – 60 + lat. To nie tylko profesjonalny trening kręgosłupa prowadzony przez doświadczoną instruktorkę, to również relaksacja i szkoła oddechu, zajęcia Nordic Walking, warsztaty świadomości emocjonalnej.

Pokonaj ból kręgosłupa, wzmocnij ciało, wycisz emocje, poczuj radość i przypływ pozytywnej energii.
Zapraszamy Panie na indywidualne i grupowe zajęcia Aktywnej Gimnastyki Kręgosłupa.
Jest to autorski program powrotu do zdrowia. Każdy trening to również nauka terapeutycznego oddechu. To świadomość ciała, relaksacja i stretching – czyli rozciąganie mięśni, stawów i kręgosłupa. Z wiekiem nasze mięśnie tracą elastyczność , stawy są mniej ruchome , pojawia się przewlekły ból kręgosłupa i stawów . STRETCHING, czyli rozciąganie skutecznie zwalcza ból kręgosłupa , sprzyja jego wyzdrowieniu . Rozciąganie nie tylko zapobiega urazom , ale leczy już powstałe . Jest doskonałym uzupełnieniem codziennego treningu . Eliminuje napięcia i sztywność kręgosłupa , stawów , stymuluje proces wyleczenia oraz pozwala zachować ogólną sprawność.

Nasz program pracy z ciałem to holistyczna, kompleksowa indywidualna terapia kręgosłupa oparta na kompleksowej wiedzy medycznej, realizowana w oparciu o profesjonalną diagnostykę. Wspólnie z naszymi podopiecznymi osiągamy wyznaczone cele, prowadzimy bieżącą diagnostykę, doradzamy optymalne postępowanie terapeutyczne.

W zależności od stanu zdrowia oraz potrzeb oferujemy terapeutyczne ćwiczenia ruchowe prowadzone indywidualnie lub w kameralnych grupach.

Naszym klientkom zapewniamy pomoc terapeutyczną, w tym profesjonalny masaż, konsultacje i porady. Zapraszamy do udziału w grupowych zajęciach :Aktywnej Gimnastyki Kręgosłupa, Nordic Walking oraz na Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem. Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją ,działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie, stawy, leczy kręgosłup.

Nordic Walking czyli energiczny marsz z kijami, efektywnie wzmacnia i kształtuje wszystkie mięśnie, dotlenia organizm, poprawia ogólną kondycję fizyczną i psychiczną. To bezpieczny i skuteczny trening dla wszystkich.