Gimnastyka przedszkolaka

 Od dnia 1 listopada 2020 działalność zawieszona. Wszystkie zajęcia odwołane.

Oferujemy Państwu autorski kompleksowy program profilaktyki i terapii wad postawy dzieci i młodzieży "Na start!". Nasze zajęcia-to połączenie ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej z programem kształtowania świadomości własnego ciała po przez ćwiczenia sensomotoryczne i koordynacyjne.

Swoim podopiecznym zapewniamy profesjonalną diagnostykę , okresowe badania kontrolne, oraz całoroczna opiekę rehabilitacyjną.
Zapraszamy do współpracy przedszkola ,szkoły ,firmy i osoby prywatne .
Działamy głównie na terenie Piaseczna i okolic.
W zależności od potrzeb podopiecznych oferujemy:
  • Profilaktyczne grupowe zajęcia "Gimnastyka przedszkolaka" . Jest to program który obejmuje: profesjonalną diagnostykę, grupowe ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia są prowadzone w formie gier i zabaw ruchowych z elementami gimnastyki korekcyjnej, ćwiczeń koordynacyjnych i sensomotorycznych w połączeniu z muzykoterapią i relaksacją.
     
  • Terapeutyczne zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z rozpoznaną wadą postawy. Jest to program powrotu do zdrowia, który we współpracy ze specjalistami fizjoterapii obejmuje diagnostykę, oraz profesjonalną kinezyterapię. Zajęcia odbywają się w 4-5 osobowych, jednolitych pod względem postępowania korekcyjnego, grupach

https://deutsche-apotheke.net/modafinil https://deutsche-apotheke.net/tramadol

Kręgosłup emocjonalny i fizyczny są nierozłączne . Dlatego też nasze zajecia są prowadzone w formie ciekawych zabaw ruchowych . Gimnastyka przedszkolaka to nie tylko ćwiczenia fizyczne , to także metody pracy z emocjami. 
Nasza kronika

 

 

Konkurs „ Mam to w głowie – ruch to zdrowie rozstrzygnięty!

 Wygrało przedszkole
„ Blue Bell ” z Konstancina !
 

W nagrodę zwycięskie przedszkole otrzymało trofeum sportowe oraz dla wszystkich przedszkolaków kod dostępu do interaktywnej książki edukacyjnej „ Niesamowite przygody przedszkolaka Romka w Magicznej Sportlandii ” autorstwa Natalii . Dla opiekunów artystycznych przygotowujących konkurs z ramienia przedszkola przewidziano nagrody rzeczowe : płyty DVD o tematyce sportowej. Wszystkie przedszkolaki z „ Blue Bell ”otrzymały zabawne niespodzianki .

Pozostałe przedszkola , biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy .
 

W konkursie brały udział przedszkola z Piaseczna i okolic .