Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa

Zajęcia odwołane

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy:

W ramach kompleksowej oferty dla dojrzałych kobiet zapraszamy Panie na indywidualne i grupowe zajęcia profesjonalnej gimnastyki kręgosłupa. Specjalizujemy się w treningu indywidualnym, dostosowanym do potrzeb i możliwości naszych podopiecznych. Ćwiczenia odbywają się indywidualnie lub w kameralnych grupach.

Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa – to autorski program powrotu do zdrowia. Na zajęciach wykonujemy ćwiczenia gimnastyki Pilates, wzmacniamy mięśnie, rozciągamy kręgosłup i stawy, relaksujemy się w miłej atmosferze. Każdy trening to również nauka terapeutycznego oddechu. To świadomość ciała, relaksacja oraz stretching – czyli rozciąganie mięśni, stawów i kręgosłupa.

Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa

Bezpieczne i świadome rozciąganie skutecznie zwalcza ból kręgosłupa, sprzyja jego wyzdrowieniu. Nie tylko zapobiega urazom, ale leczy już powstałe. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennego treningu. Eliminuje napięcia i sztywność kręgosłupa, stawów, stymuluje proces wyleczenia oraz pozwala zachować ogólną sprawność. Zapraszamy na konsultacje, zajęcia indywidualne i grupowe.

Kontakt: Natalia .