Zdrowy Kręgosłup - wady postawy terapia

Z przykrością informujemy, iż od dnia 1 listopada 2020 nasza działalność zostaje zawieszona.
 
Ćwiczenia Zdrowy Kręgosłup – jest to autorski program treningowy, który ma na celu korekcję wad postawy ciała, poprzez rozwinięcie gorsetu mięśniowego, szczególnie mięśni głębokich .To również Gimnastyka PILATES, która koryguje ustawienie miednicy, wzmacnia mięśnie oraz łączy naukę relaksacji z ćwiczeniami koordynacyjnymi i oddechowym. Skuteczna terapia bólów kręgosłupa oraz korekcja wad postawy opiera się na właściwej diagnozie oraz indywidualnym podejściu do każdego uczestnika zajęć.
Terapeutyczne zajęcia Zdrowego Kręgosłupa są wskazane dla osób dorosłych i młodzieży, ze schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu. Są prowadzone indywidualnie lub w małych grupach w oparciu o profesjonalną diagnostykę. Naszym podopiecznym oferujemy indywidualny program treningowy, realizowany we współpracy ze specjalistami fizjoterapii, ortopedii i psychologii. Celem zajęć jest również zapobieganie niekorzystnym zmianom w układzie kostno–mięśniowym, zmniejszenie dolegliwości bólowych stawów i kręgosłupa, usprawnianie wydolności krążeniowo–oddechowej. Zapraszamy na indywidualne zajęcia  do Studia Terapii Kręgosłupa w Piaseczno , ul. Księdza Marka 31 .
http://somnifere.info/zopiclone-7.5mg-prix http://somnifere.info/imovane-7.5mg
 

Terapia kręgosłupa Piaseczno

Skuteczna terapia kręgosłupa - to praca z ciałem która łączy terapeutyczną gimnastykę, masaż, terapię manualną z pracą nad emocjami i świadomością. Umysł i kręgosłup są bardzo blisko związane. Negatywne uczucia, stres, napięcia odbijają się niekorzystnie na stanie zdrowia naszego kręgosłupa. Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie specjalizuje się w kompleksowej terapii chorób kręgosłupa. Na naszych zajęciach uczymy się jak dbać o swój kręgosłup, zdrowie i dobre samopoczucie.