Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia w Studio Terapii Kręgosłupa odwołane

Piaseczno, ul. Księdza Marka 31.

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z rozpoznaną wadą postawy.  Jest to program powrotu do zdrowia, który we współpracy ze specjalistami fizjoterapii obejmuje diagnostykę, oraz profesjonalną terapię. Korekcja postawy to harmonia ciała i umysłu. Ważne jest w jaki sposób stoimy, poruszamy się, czy mamy dolegliwości bólowe, napięcia i uciski mięśniowe. Umysł i kręgosłup są blisko związane. Negatywne odczucia mogą wywoływać stres i napięcia, które bezpośrednio przeradzają się w napięcie mięśni przykręgosłupowych, w efekcie powstają urazy i pojawia się ból. Postawa ciała wyraża również wnętrze człowieka. Jest wynikiem programu witalnego, który przejawia się w kondycji całego ciała – zarówno fizycznej jak i psychicznej. Większość wad postawy jest związana z zaburzeniami napięcia mięśniowego. Dlatego też ćwiczenia przywracające świadomość własnego ciała oraz ćwiczenia relaksacyjne stanowią nieodzowny element efektywnego treningu. 

zolpidem 10mg ohne rezept kaufen

Doskonałym uzupełnieniem naszego programu terapii wad postawy są ćwiczenia Integracji Sensorycznej, relaksacja, gimnastyka Pilates, oraz ćwiczenia oddechowe.

Korektywa - zajęcia w Piasecznie

Korektywa - to indywidualna gimnastyka kręgosłupa. Na zajęciach wzmacniamy  i rozciągamy mięśnie  kręgosłupa i całego ciała. Zapraszamy dzieci i młodzież do Studia Terapii Kręgosłupa w Piasecznie. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz kompleksowy program treningowy.

Wady postawy profilaktyka Piaseczno

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie specjalizuje się w terapii wad postawy dzieci i młodzieży. Oferujemy diagnostykę, profesjonalną gimnastykę kręgosłupa oraz masaż klasyczny. Zapraszamy na profilaktyczne zajęcia indywidualne.