Strefa Relaksu

Z przykrością informujemy, iż od dnia 1 listopada 2020 zawieszamy działalność. Mając nadzieję na pozytywne zmiany pozostajemy do dyspozycji.

Głęboka relaksacja jest oparta na więzi ciała i umysłu, uśmierza ból napiętych mięśni i kręgosłupa . Ćwiczenia relaksacyjne działają poprzez autonomiczny układ nerwowy , uwalniając organizm od stresu , niepokoju , napięć . Relaksacja działając na poziomie mentalnym, łagodzą emocje i uspokajają umysł.

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie oferuję Państwu unikalne połączenie autorskiego programu ćwiczeń wzmacniających kręgosłup z głęboką relaksacją . W naszej Strefie Relaksu odnajdziecie Państwo spokój , radość i harmonię , uzyskacie zdrowie i pewność siebie .

Jako uzupełnienie naszego programu powrotu do zdrowia proponujemy Państwu : masaż relaksacyjny , terapeutyczny masaż kręgosłupa , ćwiczenia rozciągające, oddechowe i relaksacyjne . Każda Państwa wizyta w Strefie Relaksu jest połączona z konsultacją oraz instruktarzem codziennych ćwiczeń kręgosłupa.

Oferujemy również bezpieczny masaż relaksacyjny na profesjonalnym fotelu masującym . Jest to skuteczna metoda wspomagająca leczenie bólu pleców , zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa.

Masaż harmonizuje ciało i umysł , wycisza emocje . Oferowany przez nas w Piasecznie leczniczy masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie przykręgosłupowe , doskonale uzupełnia terapię kręgosłupa.

 

W związku z sytuacją epidemii w kraju zawieszamy działalność . Zapraszamy od maja 2020. Zapisy, informacja: 601595325