Opinie i komentarze

Drodzy klienci! Jeżeli jesteście zadowoleni z usług i oferty „Szkoła Zdrowia Kręgosłupa - Be Happy!” powiedzcie o nas innym. Serdecznie zapraszamy do wpisania swojej opinii. Jeżeli macie jakieś uwagi, powiedzcie to nam . Dołożymy wszelkich starań, by sprostać waszym oczekiwaniom. Natalia
 

Dodaj opinię >>

Opnie o naszej pracy

Komentarze  

#25 Ania 2020-10-11 06:53
We wrześniu 2020 r. uczestniczyłam w zorganizowanej przez Natalię Terapii Oddechem w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie. Jestem stałą klientką Natalii, dzięki zajęciom u niej mogę na codzień funkcjonować bez bólu....Natalia to zawodowiec!!!!. Podczas zajęć dobiera ćwiczenia do indywidualnych potrzeb, bo każdy z nas, jej podopiecznych, zmaga się z trochę innym problemem. Terapia Oddechem to było cudowne i zaskakujące doświadczenie! Poprzez odpowiednie sterowanie oddechem, bardziej świadome bo kierowane bezkonkurencyjnie przez `Natalię, można się odprężyć, rozluźnić, pozbyć napięć i bólu, a nawet "wewnętrznie`' rozgrzać. Naprawdę!!!!!! Działanie antystresowe zapewnione! Uczestniczę w zajęciach 2 razy w tygodniu ale te dodatkowe niedzielne spotkania były ich cudownym uzupełnieniem! Polecam!
#24 Elwira 2020-10-01 21:58
W pierwszej połowie września 2020 r. uczestniczyłam w ćwiczeniach Terapii Oddechem zorganizowanych przez panią Natalię Tarkę w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie. Było to niezwykłe przedsięwzięcie! Pani Natalia jest profesjonalistką. Umiejętnie i chętnie przekazuje wiedzę o holistycznym podejściu do zdrowia. Emanuje przyciągającym ciepłem. Uważnie obserwuje i dobiera ćwiczenia do indywidualnych potrzeb - różnorodne i ciekawe, a czasem zaskakujące :-) . A wszystko to w otoczeniu soczystej zieleni od trawy po czubki drzew. I powietrze przesycone zapachami kończącego się lata. Dla mnie - bajka! Po ćwiczeniach czułam się lekko i byłam pełna optymizmu. Bardzo jestem wdzięczna pani Natalii. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ten cykl się powtórzy,
może 1-2 miesiące wcześniej, tak, żeby więcej osób skorzystało, bo naprawdę warto. Działania antybólowe i antystresowe zapewnione!
#23 Helena 2019-11-04 11:03
Już drugi rok ćwiczę pod kierunkiem Natalii; chociaż mam już 72 lata czuję się coraz lepiej, kręgosłup mniej dokucza, jestem "rozluźniona"; raz w tygodniu ćwiczę w jej szkole, a codziennie staram się rano wykonywać ćwiczenia przez nią zalecane. Natalia umie dostosować terapię do potrzeb i wieku pacjentów; uważam, że jest w tym, co robi, bezkonkurencyjna. Dziękuję, Natalio, za cierpliwość i polecam się na najbliższe lata! :lol:
#22 Iza 2018-09-13 15:58
Natalia jest przemiłą i ciepłą osobą, a przede wszystkim zajęcia prowadzi z ogromnym zaangażowaniem.
Pracuje profesjonalnie co jest najważniejsze w przypadku dolegliwości i problemow zdrowotnych.
Z indywidualnym podejściem stara się pomóc każdemu. Polecam zajęcia PILATES.- Iza
#21 Alina 2018-01-16 12:15
Ćwiczę z Natalią już trzeci rok :), zdecydowanie polecam ćwiczenia wszystkim.
Dzięki ćwiczeniom mam większą świadomość ciała, wzmacniam mięśnie, dbam o kręgosłup. Co ważne dla mnie, że te ćwiczenia są przyjemne, czuje że wykonuje pracę na miarę moich sił i też regularnie z chęcią chodzę na zajęcia :))

Ostatnio wygrałam w konkursie świątecznym voucher na masaż klasyczny.
Po masażu byłam bardzo zrelaksowana i czułam luz w moim ciele (a większość czasu jestem spięta ), odciążyło mi to kręgosłup.
Bardzo dziękuję za masaż, ćwiczenia i że prowadzisz taką fajną szkołę kręgosłupa :D
#20 ania 2017-09-25 11:16
:lol: :lol: :lol: korzystamy z gimnastyki korekcyjnej (skolioza), polecamy zajęcia u Natalii, Współpracujemy z Natalią od stycznia 2017 i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwość, spokój, opanowanie, profesjonalizm, :roll: :roll: :roll:
#19 Anna 2017-08-25 09:42
Od kilku miesięcy ćwiczę z Natalią na grupowych zajęciach Pilates oraz Stretching.
Powodem zgłoszenia się na zajęcia były problemy z kręgosłupem szyjnym
Dziś mogę, z ręką na sercu, powiedzieć, że ćwiczenia bardzo mi pomogły. Nauczyłam się prawidłowej postawy ciała, wzmocniłam mięśnie, a co za tym idzie zabezpieczyłam choć trochę- mam nadzieję - swój kręgosłup przed dalszymi niekorzystnymi zmianami. Ćwiczenia prowadzone są bardzo rzetelnie, jeśli w grupach - to w małych, dzięki czemu każdy z uczestników jest korygowany w sytuacji gdy ma problemy z jakimś ćwiczeniem lub wykonuje je nieprawidłowo. Ponadto znając nasze słabe punkty i dolegliwości, Natalia zawsze w czasie ćwiczeń pilnuje by nie przeciążać tych najsłabszych odcinków kręgosłupa.
POLECAM! :lol:
#18 Ula S, 2016-09-30 11:59
Witam! Trafiłam do Natalii ponad rok temu. Chodzę do niej na ćwiczenia indywidualne raz w tygodniu. Jest to (oprócz prochów:-)) jedyna rzecz, która mi pomaga na ból kręgosłupa. Natalia jest ekspertką w swoim fachu, potrafi zmobilizować do roboty nawet najbardziej leniwe osoby. Skrupulatnie sprawdza, co do tej pory mnie ujmuje, czy każde ćwiczenie jest wykonywane poprawnie i w bezpieczny sposób. Studio rozwija według potrzeb klientów. Ostatnio pojawił się nowiutki fotel masujący. Korzystam z niego za każdym razem - jest najlepszy na świecie, Wszystkim polecam spróbować chociaż raz! Klimat na ćwiczeniach zawsze jest milutki, można pogadać, pośmiać się, fajnie zrelaksować.

Ula S.
#17 Marcin Leja 2015-04-24 17:24
Zajęcia prowadzone przez Natalię pozwoliły mi na powrót do aktywności sportowej, w tym regularnej gry w koszykówkę, pomimo dwóch przepuklin kręgosłupa i skierowania na operację. Teraz nie dosyć, że nie boli, to poprawiliśmy sylwetkę, ale też generalnie samopoczucie. Natalia to profesjonalistka, motywatorka, czasami kat, ale też świetna przyjaciółka.
#16 Marta Jurga 2015-04-21 12:18
Z Natalią ćwiczę od roku. Trafiłam do Niej z powodu moich problemów z kręgosłupem- siedzący tryb pracy, jazda samochodem, mało ruchu, wiek 8) . Dolegliwości były coraz bardziej uciążliwe i niepokojące. Próbowałam już wielu metod aktywności fizycznej (joga, bieganie, basen), ale tylko przy Natalii tyle wytrwałam . Dziękuję Natalio ! :lol: . A przede wszystkim teraz odczuwam pozytywne skutki naszej pracy. Bóle kręgosłupa i drętwienia rąk minęły. Moja ogólna forma fizyczna znacznie wzrosła, co odczułam np. podczas sezonu narciarskiego – wzmocnione mięśnie nóg i miednicy, kręgosłupa, szusowałam jak nigdy!. Ćwiczenia z Natalia kształtują również ciało – płaski brzuch, smukła sylwetka to również efekt ćwiczeń.
Oprócz wspaniałego wpływu na ciało, ćwiczenia dają mi zastrzyk pozytywnej energii, czuję się po nich bardzo dobrze, na zajęcia chodzę z wielką ochotą. Od jakiegoś czasu również z nastoletnią córką (skolioza).
Ćwiczenia z Natalią, połączone z masażem leczniczym to naprawdę najwięcej, co dałam swojemu ciału, wreszcie czuje się dobrze, widzę efekty dbania o swoje zdrowie.
Natalia bardzo profesjonalnie prowadzi zajęcia, ćwiczenia są doskonale dobrane, dostosowane do potrzeb. Natalia ma wielką wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, dotyczącą zarówno aktywności fizycznej jak i innych aspektów połączonych – diety, odpoczynku… Prawdziwie holistyczne podejście do człowieka (mogę to ocenić również, jako lekarz z rozległym zainteresowaniem kwestią zdrowia człowieka)
Ćwiczenia z Natalią polecam wszystkim, którzy chcą być w świetnej formie fizycznej, chcą zadbać o swój kręgosłup będący podporą naszego całego ciała!
#15 Alicja S. 2014-10-16 18:38
Z Natalią współpracuję od dłuższego czasu. Jest osobą miłą i empatyczną, a co najważniejsze bardzo profesjonalną i zaangażowaną. Imponuje mi Jej wiedza na temat problemów z kręgosłupem. Zajęcia z Natalią to czysta przyjemność. Dostosowuje ćwiczenia do samopoczucia klienta. Odkąd uczęszczam na zajęcia, ustąpiły bóle i sztywność kręgosłupa, poprawiło się moje samopoczucie. Bardzo polecam ćwiczenia z Natalią.
#14 Dorota Wasemüller 2014-02-24 22:33
Współpracowałam z Natalią ładnych kilka lat. Jest ona profesjonalną i kompetentną instruktorką Pilates. Na każde zajęcia jest dokładnie przygotowana, gdyż bardzo sumiennie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Zwraca szczególną uwagę na dokładność w wykonywaniu ćwiczeń, gdyż rzeczywiście zależy jej na tym, żeby każdy uczestnik robił postępy i przezwyciężał swoje słabości. Największą zaletą Natalii jest jej rzetelna wiedza na temat schorzeń kręgosłupa oraz ćwiczeń z zakresu profilaktyki bólów pleców. Natalia jest osobą otwartą, komunikatywną z dużą dawką poczucia humoru i pozytywnej energii. Jej zawód jest jej pasją.
Dorota Wasemüller
właścicielka Centrum Zdrowych Pleców „RehAktiv”
#13 Dorota Wasemüller 2014-02-24 22:31
Współpracowałam z Natalią ładnych kilka lat. Jest ona profesjonalną i kompetentną instruktorką Pilates. Na każde zajęcia jest dokładnie przygotowana, gdyż bardzo sumiennie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Zwraca szczególną uwagę na dokładność w wykonywaniu ćwiczeń, gdyż rzeczywiście zależy jej na tym, żeby każdy uczestnik robił postępy i przezwyciężał swoje słabości. Największą zaletą Natalii jest jej rzetelna wiedza na temat schorzeń kręgosłupa oraz ćwiczeń z zakresu profilaktyki bólów pleców. Natalia jest osobą otwartą, komunikatywną z dużą dawką poczucia humoru i pozytywnej energii. Jej zawód jest jej pasją.
Serdecznie polecam :)
Dorota Wasemüller
właścicielka Centrum Zdrowych Pleców "RehAktiv"
#12 Barbara Duda 2014-02-17 14:16
Profesjonalizm, zaangażowanie, ciepło- to wszystko co można znaleźć na zajęciach u Pani Natalii.
Przez rok współpracowałam z Panią Natalią i najlepszą opinią były dla mnie zadowolone i z niecierpliwością oczekujące kolejnych zajęć klientki.
Serdecznie polecam :)
#11 Agnieszka Satalecka 2014-02-01 11:06
Pani Natalia wie, co robi. Ćwiczę pod Jej nadzorem już od dwóch lat, ponieważ już wcześniej wiedziałam , że bóle pleców nie pochodzą znikąd... że mięśnie posturalne trzymają kręgosłup w pionie. Pani Natalia wie, jak te mięśnie doprowadzić do harmonii - tak - do harmonii. Na ćwiczeniach w Szkole doświadczam czegoś bardzo fajnego - nie zamęczając się czuję ,że nabieram sił i zdrowia. Polecam każdemu, kto dba o swoje siebie nie tylko malując paznokcie, ale tak świadomie....
#10 Agnieszka Rusiecka 2013-12-10 11:41
Bardzo serdecznie polecam wszystkim trening z Natalią. Natala jest doświadczonym trenerem, który skupia się na pomocy innym i stara poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia maksymalnie zmniejszyć dolegliwości bólowe swoich podopiecznych. Zawsze tak dobiera trening, żeby elastycznie reagować na samopoczucie ćwiczących w danym dniu. Jest bardzo ciepłym i empatycznym człowiekiem, ale wiadomości o czekoladowych nadużyciach radzę dla bezpieczeństwa zachować dla siebie ;-)
#9 Joanna Turska 2013-05-26 14:53
Idealne narzędzie dla rodziców, którzy mają czas i ochotę ćwiczyć również razem z dzieckiem. Sprawdziłam na sobie i swojej córce, że wspólne ćwiczenia motywują nas obie. Często córka mnie poprawia i mobilizuje do większego wysiłku.

Doskonale opisane oraz zilustrowane ćwiczenia pomagają zrozumieć o jaką figurę korekcyjną chodzi i jak ją prawidłowo wykonać. Zabawne historie działają na wyobraźnię dziecka, które tak jak Romek chce przeżywać wspaniałe przygody.

Dzięki komiksowej, przystępnej formie przekazu, nawet młodsze dzieci rozumieją o co chodzi w książce.

Gorąco polecam książkę i zachęcam do ćwiczeń!
#8 Agnieszka Piotrowska 2013-03-16 10:08
Witam! Mam dwóch małych mężczyzn, którzy uczestniczą w zajęciach u Pani Natalii w przedszkolu. Bardzo lubią te zajęcia i często opowiadają o bajkowych przygodach. W przedszkolu zobaczyłam ogłoszenie o książce z przygodami Romka. Obejrzałam początek, zakupiłam i teraz cała rodziną ćwiczymy, jednocześnie bawiąc się i śmiejąc! Z całego serca polecam! Nie są to zwykłe ćwiczenia, ale pełne przygód wyprawy, które integrują rodzinę! Niestety moi chłopcy w okresach grypowych często chorują, tracąc zajęcia, lecz dzięki książce jest ciągłość w ćwiczeniach! Mogłabym pisać i pisać, bo książka naprawdę podoba się całej naszej rodzinie! Kupujcie, ćwiczcie, a przede wszystkim wspaniale się bawcie!
#7 Ania 2013-03-15 09:29
Ćwiczę z Natalią pilates od września 2012 i mogę szczerze powiedzieć, że gimnastyka z Nią trzyma mnie w pionie :-) . Natalia jest troskliwa i wymagająca, podchodzi indywidulanie do problemów uczestników zajęć, podczas spotkań tworzy ciepłą, prawie domową atmosferę. Polecam pilates z Natlią każdemu, szczególnie osobom cierpiącym na skoliozę.
Ania
#6 Natalia Dąbrowska 2013-03-11 07:48
"Niesamowite przygody przedszkolaka Romka w Magicznej Sportlandii" to wspaniała książka, która w zabawny i przyjazny sposób zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do podjęcia aktywności fizycznej. Przenosi czytelnika w bajkowy świat fantazji czyniąc sport przyjemnością nawet dla leniuszków :) Gorąco polecam i zachęcam do kupowania, bo naprawdę warto !!! :) - Natalia Dąbrowska - nauczycielka przedszkola "Blue Bell" w Konstancinie-Jeziornie
#5 Anna Bukowińska 2013-03-08 16:23
Jestem mamą Marcina, obecnie 8 latka z rozpoznaną wadą postawy i płaskostopiem. Pani Natalia przez dwa lata z dobrym efektem ćwiczyła z moim synem na zajęciach gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu " Klub Misia Bo ". Niestety obecnie Marcin jako uczeń szkoły podstawowej ma mało zajęć ruchowych. Pani Natalia napisała bardzo fajną książkę z ćwiczeniami dla dzieci z wadą postawy." Niesamowite przygody przedszkolaka Romka w Magicznej Sportlandii" to bardzo ciekawe połączenie komiksu z programem ćwiczeń korekcyjnych. Zachęcam wszystkich rodziców do kupienia tej książki , czytania i wspólnych ćwiczeń z dziećmi.
#4 małgorzata 2013-03-03 23:29
04.03.2013 Natalio droga, dzisiaj mija rok jak ćwiczę pod Twoim okiem - dzięki.Pomogłaś mi, gdyż coraz częściej trafiają mi się dni bez bólu kręgosłupa i drętwienia nogi, a mając silną młodzieńczą zaniedbaną skoliozę i wiek 50+ sądziłam, że już tylko operacja mi pomoże. Serdecznie Ci dziękuję - bo chce mi się żyć!
Małgorzata P-Poteralska z grupy w RehAktiv
#3 Michał Rokicki 2013-03-02 21:10
Do Pani Natalii trafiłem w momencie, gdy w zasadzie byłem zdecydowany na operację kręgosłupa szyjnego. Od pierwszego spotkania było rzeczowo: bez obiecywania cudów, z wyjaśnieniem na czym polega gimnastyka i jak wiele zależy od mojego zaangażowania, co da się osiągnąć, a gdzie poprawa może być mniej spektakularna. Zdecydowałem się. Ćwiczę pod okiem Pani Natalii od sześciu miesięcy. Ważne jest dla mnie to, że Pani Natalia obserwując reakcje mojego ciała na ćwiczenia, dobiera takie, które uwzględniają moje ograniczenia. Cieszy mnie fakt, że dzięki gimnastyce zyskuję świadomość swojego ciała, co na co dzień pozwala mi pilnować prawidłowej postawy. W gimnastyce prowadzonej przez Panią Natalię podoba mi się umiejętne połączenie przyjaznego stosunku do pacjenta ze stawianiem konkretnych wymagań i utrzymywaniem dyscypliny. Efektem naszej wspólnej pracy jest to, że wiele objawów bólowych ustąpiło. Cieszę się, że trafiłem do Pani Natalii i planuję dalej korzystać z Jej wsparcia.
#2 Marta i Piotr Jakubo 2013-02-18 07:23
„ Dziękujemy Pani Natalii za ćwiczenia z naszą córeczką Gabrysią . Pani Natalia ma świetne podejście do dzieci , a co najważniejsze jej praca przynosi widoczne efekty . Książka o przygodach Romka zachęca dzieci do wykonywania często trudnych ćwiczeń , a załączone opisy prawidłowego ich wykonania pomagają rodzicom w samodzielnej pracy z dzieckiem . Zdecydowanie polecamy ”
#1 Dorota basiak 2013-02-18 07:22
„ Książka pomoże tym wszystkim , którzy mają kłopoty z nakłonieniem dzieci do dbania o prawidłową postawę ciała i kręgosłup . Jako nauczyciel wychowania przedszkolnego polecam ją wszystkim pedagogom , aby korzystali z niej i umieścili ją w swojej domowej biblioteczce . Jest ona skarbnicą wiedzy , którą w doskonały sposób przekazujemy maluchom w formie zabawy . Ćwiczenia zawarte w publikacji wymagają zaangażowania obu stron , przez co każdy z nas stara się wykonywać je jak najlepiej . Dzięki temu czerpiemy z książki pełnymi garściami . Bogata szata graficzna zachęca każdego malucha do odkrywania świata Sportlandii. Żywe , ciepłe kolory i obrazki malowane niemalże „ kosmiczną ręką „ przekonują do siebie . Tym bardziej że zdobią one również wnętrze publikacji . Taka oprawa przyciąga dzieci , pobudza ich wyobraźnie i przede wszystkim zachęca do ruchu i ćwiczeń . A przecież najbardziej zależy nam właśnie na tym , aby nasze dzieci rozwijały się i były zdrowe . Polecam książkę wszystkim tym , którym zależy na zdrowiu i szczęściu swoich dzieci . ”

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież