Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem

Zajęcia odwołane

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy:

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup.

Na zajęciach głębokiej relaksacji uczymy się jak rozluźniać mięśnie, stawy i kręgosłup. Wykonujemy terapeutyczne ćwiczenia oddechowe, które poprzez ukierunkowane oddziaływanie fizyczne wyciszają emocję, relaksują, pomagają w procesie leczenia chorób kręgosłupa,  w stanach nerwowego wyczerpania, zaburzeniach krążenia i funkcji dróg oddechowych. Na warsztatach wykonujemy delikatnie ćwiczeniami rozciągające oraz odpoczywamy – mamy czas na spokojny relaks.

aktywna gimnastyka Piaseczno
Nasze zajęcia  są dla wszystkich, którzy pragną po przez świadomość własnego ciała poczuć harmonię, pokonać ból, poczuć radość i pozytywną energię.

Zapraszamy na zajęcia stretchingu i relaksacji oraz  nauki terapeutycznego  oddechu w środy o godzinie 20.15.  Koszt karnetu , cztery zajęcia  wynosi 120,00 złotych.

Zapraszamy również na wyjątkowe warsztaty pracy z ciałem oraz świadomości emocjonalnej , które  poprowadzi Dorota Barej - certyfikowany coach , trener rozwoju osobistego . Jako miłe uzupełnienie warsztatów proponujemy trening relaksacji i terapii oddechem który poprowadzi Natalia - dyplomowany trener gimnastyki Pilates .

Zapisy, informacje warsztaty " Poznaj Siebie "  : Dorota Barej  tel. 535 816 349. e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.