Regulamin - zajęcia na otwartej przestrzeni

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, ze względu na aktualne wymogi sanitarne, prosimy przed zajęciami o wypełnienie ankiety profilaktyki COVID-19. Wszystkich uczestników zajęć obowiązują wcześniejsze pisemne zapisy z podaniem Imienia Nazwiska oraz telefonicznego numeru kontaktowego. W czasie zajęć prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego , minimum 2 metry odległości od pozostałych uczestników zajęć ( nie dotyczy osób zamieszkałych wspólnie ). W przypadku braku możliwości zachowania odpowiedniego dystansu prosimy o zakrywanie nosa i ust maską ochronną. Zalecamy Państwu dezynfekcję rąk przed rozpoczęciem zajęć. Prosimy o punktualne przybycie na zajęcia z własnymi matami , w stroju sportowym.

W przypadku wystąpienia objawów chorobowych ( gorączka, kaszel, uczucie duszności ) prosimy Państwa o rezygnację z udziału w zajęciach. Wpłacona przez Państwa należność za zajęcia zostanie Państwu zwrócona na wskazane przez Państwa konto w terminie 3 dni roboczych. W trakcie zajęć prosimy o zachowanie ciszy oraz nie używanie telefonów komórkowych. Uczestników zajęć prosimy o stosowanie się do zasad regulaminu dla zwiedzających Ogród Botaniczny PAN w Powsinie oraz poleceń osoby prowadzącej zajęcia.

RODO

Zgodnie z Art.13 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) Z DNIA 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w spawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) informujemy że :

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest : " Szkoła Zdrowia Kręgosłupa - Be Happy ! Natalia " z siedzibą w Piaseczno , ul. Księdza Marka 31 telefon :601595325. Celem przetwarzania danych jest : Profilaktyka chorób kręgosłupa-w tym prowadzenie ogólnorozwojowych zajęć ruchowych, zajęć gimnastyki korekcyjnej,wykonywanie klasycznego masażu kręgosłupa oraz zarządzanie udzielaniem usług z zakresu opieki zdrowotnej , edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Podstawy prawne przetwarzania :

-Ustawa o prawach pacjenta i Rzecznika Praw pacjenta z dnia 6 listopada 2008 roku

-Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dziennik Ustaw z 2019 roku poz.1781

-Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie rodzajów , zakresu i wzoru dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania z dnia 2015 roku

-Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń , nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Dziennik Ustaw z dnia 16 maja 2020  poz.878

Zebrane dane będą przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami . Ustawa o prawach pacjenta i Rzecznika praw pacjenta z dnia 6 listopada 2008 roku

Posiada Pani / Pan prawo do :

  • Dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych
  • Cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • Wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych , w przypadku naruszenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

Informujemy że : Przetwarzane dane osobowe nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom poza przypadkami , gdy obowiązek taki wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Podanie przez Panią / Pana danych osobowych , oraz danych dotyczących aktualnego stanu zdrowia jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa , a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie udzielenie świadczenia/ odmowa wykonania usługi .

Bóle kręgosłupa terapia Kamionka

KOMPLEKSOWA TERAPIA KRĘGOSŁUPA POKONAJ BÓL ! POCZUJ RADOŚĆ I HARMONIĘ !

Z przykrością informujemy,iż ze względu na epidemię oraz sytuację ekonomiczną nasza działalność od dnia 1 listopada 2020 zostaje zawieszona. Wszelkie zajęcia odwołane.

Program profilaktyki Koronawirus Covid19

Drodzy  Państwo! Z przykrością informujemy,iż ze względu na epidemię oraz sytuację ekonomiczną jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność od dnia 1 listopada 2020. Dziękujemy za okazane nam zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Mając nadzieję na pozytywne zmiany , pozostajemy do dyspozycji. Nasza infolinia: .

 

 

 

 


Regulamin dla klienta (PDF)

Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem

Zajęcia odwołane

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy:

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup.

Na zajęciach głębokiej relaksacji uczymy się jak rozluźniać mięśnie, stawy i kręgosłup. Wykonujemy terapeutyczne ćwiczenia oddechowe, które poprzez ukierunkowane oddziaływanie fizyczne wyciszają emocję, relaksują, pomagają w procesie leczenia chorób kręgosłupa,  w stanach nerwowego wyczerpania, zaburzeniach krążenia i funkcji dróg oddechowych. Na warsztatach wykonujemy delikatnie ćwiczeniami rozciągające oraz odpoczywamy – mamy czas na spokojny relaks.

aktywna gimnastyka Piaseczno
Nasze zajęcia  są dla wszystkich, którzy pragną po przez świadomość własnego ciała poczuć harmonię, pokonać ból, poczuć radość i pozytywną energię.

Zapraszamy na zajęcia stretchingu i relaksacji oraz  nauki terapeutycznego  oddechu w środy o godzinie 20.15.  Koszt karnetu , cztery zajęcia  wynosi 120,00 złotych.

Zapraszamy również na wyjątkowe warsztaty pracy z ciałem oraz świadomości emocjonalnej , które  poprowadzi Dorota Barej - certyfikowany coach , trener rozwoju osobistego . Jako miłe uzupełnienie warsztatów proponujemy trening relaksacji i terapii oddechem który poprowadzi Natalia - dyplomowany trener gimnastyki Pilates .

Zapisy, informacje warsztaty " Poznaj Siebie "  : Dorota Barej  tel. 535 816 349. e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.