Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa

Zajęcia odwołane

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy:

W ramach kompleksowej oferty dla dojrzałych kobiet zapraszamy Panie na indywidualne i grupowe zajęcia profesjonalnej gimnastyki kręgosłupa. Specjalizujemy się w treningu indywidualnym, dostosowanym do potrzeb i możliwości naszych podopiecznych. Ćwiczenia odbywają się indywidualnie lub w kameralnych grupach.

Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa – to autorski program powrotu do zdrowia. Na zajęciach wykonujemy ćwiczenia gimnastyki Pilates, wzmacniamy mięśnie, rozciągamy kręgosłup i stawy, relaksujemy się w miłej atmosferze. Każdy trening to również nauka terapeutycznego oddechu. To świadomość ciała, relaksacja oraz stretching – czyli rozciąganie mięśni, stawów i kręgosłupa.

Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa

Bezpieczne i świadome rozciąganie skutecznie zwalcza ból kręgosłupa, sprzyja jego wyzdrowieniu. Nie tylko zapobiega urazom, ale leczy już powstałe. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennego treningu. Eliminuje napięcia i sztywność kręgosłupa, stawów, stymuluje proces wyleczenia oraz pozwala zachować ogólną sprawność. Zapraszamy na konsultacje, zajęcia indywidualne i grupowe.

Kontakt: Natalia .

Zdrowy Kręgosłup - wady postawy terapia

Zajęcia odwołane.

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31.

Ćwiczenia Zdrowy Kręgosłup – to autorski program treningowy, który ma na celu korekcję wad postawy ciała, poprzez rozwinięcie gorsetu mięśniowego, szczególnie mięśni głębokich .To również Gimnastyka PILATES, która koryguje ustawienie miednicy, wzmacnia mięśnie  oraz łączy naukę relaksacji z ćwiczeniami koordynacyjnymi i oddechowym. Skuteczna terapia bólów kręgosłupa oraz korekcja wad postawy opiera się na właściwej diagnozie oraz indywidualnym podejściu do każdego uczestnika zajęć.
Terapeutyczne zajęcia Zdrowego Kręgosłupa są wskazane dla osób dorosłych i młodzieży, ze schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu. Są prowadzone indywidualnie lub w małych grupach w oparciu o profesjonalną diagnostykę. Naszym podopiecznym oferujemy indywidualny program treningowy, realizowany we współpracy ze specjalistami fizjoterapii, ortopedii i psychologii. Celem zajęć jest również zapobieganie niekorzystnym zmianom w układzie kostno–mięśniowym, zmniejszenie dolegliwości bólowych stawów i kręgosłupa, usprawnianie wydolności krążeniowo–oddechowej. Zapraszamy na zajęcia indywidualne i grupowe  do Studia Terapii Kręgosłupa w Piaseczno , ul. Księdza Marka 31 .
https://deutsche-apotheke.net/tamoxifen https://deutsche-apotheke.net/dapoxetin

Rehabilitacja kręgosłupa - terapia wad postawy Piaseczno

Skuteczna rehabilitacja kręgosłupa - to praca z ciałem która łączy terapeutyczną gimnastykę, masaż, terapię manualną z pracą nad emocjami i świadomością. Umysł i kręgosłup są bardzo blisko związane. Negatywne uczucia, stres, napięcia odbijają się niekorzystnie na stanie zdrowia naszego kręgosłupa. Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie specjalizuje się w kompleksowej terapii chorób kręgosłupa. Na naszych zajęciach uczymy się jak dbać o swój kręgosłup, zdrowie i dobre samopoczucie.

W związku z sytuacją epidemii  zawieszamy działalność. Zapraszamy od maja 2020. Proponujemy profesjonalny  trening indywidualny lub w kameralnych grupach

( maksimum 3-4 osoby ). Dbamy o wasze bezpieczeństwo !Stosujemy dezynfekcję medyczną . Nowa oferta według aktualnych wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu  w przygotowaniu .